Warsztaty Dyrygentów Polonijnych

Oferta dla dyrygentów, którzy pracują z polskimi chórami poza granicami Polski.

Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE Z POWODU OGRANICZONYCH ŚRODKÓW FINANSOWYCH WARSZTATY DLA DYRYGENTÓW W 2018 ROKU – NIE ODBĘDĄ SIĘ.

*********

Skierowany do dyrygentów, którzy pracują z polskimi chórami poza granicami Polski, (także absolwentów Studium Dyrygentów Polonijnych w Koszalinie). Warsztaty odbywają się w ramach Polonijnej Akademii Chóralnej w dniach 15 – 22 lipca 2018 r. Podczas warsztatów słuchacz uczestniczy w zajęciach Polonijnej Akademii Chóralnej 2018.

Wszelkie koszty związane z zakwaterowaniem, wyżywieniem oraz szeroką edukacyjno – artystyczną ofertą festiwalową (warsztaty, próby  i koncerty) – pokrywają organizatorzy. Zakwalifikowani uczestnicy sami organizują i opłacają sobie podróż do Koszalina.

Warsztaty prowadzą wybitni specjaliści, dyrygenci i profesorowie wyższych uczelni z Poznania, Bydgoszczy i Wrocławia. Więcej informacji o Radzie Artystycznej uzyskasz tutaj.

Wypełnioną kartę zgłoszenia na Warsztaty Dyrygentów Polonijnych należy zeskanować i przesłać na adres ppalka@ump.edu.pl do dnia 15 maja 2018 r.

Kursy przeznaczone są dla dyrygentów-amatorów, a także dla absolwentów wyższych uczelni muzycznych.

W celu pobrania karty zgłoszenia, kliknij prawym przyciskiem myszy na przycisk poniżej i wybierz opcję „Zapisz link jako”